אודות מינץ

מי אנחנו?

 חברת מינץ מתמחה בתכנון, עיצוב התאמה וייצור פתרונות ריהוט מתקדמים למעבדות וסביבת המחקר בהתאמה אישית לכל לקוח, עם ניסיון עשיר בתחום, חברת מינץ מובילה את פיתוח וייצור מנדפים כימיים בארץ.
 
אנחנו שואפים לשיפור מתמיד והעצמת יכולות שלנו במטרה לספק ללקוחתנו את המענה האופטימלי לכל בקשה האפשרית. לצורך זה אנו משלימים את יכולותינו בפורטפוליו  
עשיר של מוצרים טכנולוגים באיכות גבוה מחברות מובילות בעולם שנבחר ומנהול בקפידה. 
 

החזון שלנו

התאמת פתרון מעבדה מתקדם, יעיל ואיכותי לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.
 
איך אנחנו עושים את זה במינץ? בואו לגלות כיצד היתרונות הייחודיים שלנו יכולים לשרת אתכם.
 

היתרונות של מינץ - הרווח שלכם

 התאמה לצרכי הלקוח - מעבדות מחקר, פיתוח או הוראה - כל מעבדה והתכונות שלה. כדי לייצר עבורכם פתרון בהתאמה אישית, נקיים עמכם או נציגכם פגישת היכרות שמטרתה להבין מהם הצרכים והציפיות שלכם, במהלכה נבצע סיור באולם התצוגה שיאפשר לכם להיחשף למגוון פתרונות אפשריים.
 
אנו כאן נעמוד לרשותכם לאורך כל תהליך העבודה , כי שיתוף פעולה הדוק עמכם ועם האדריכלים, המתכננים והיועצים מטעמכם הוא שמביא לשביעות רצונכם.
 

פתרונות רבים, כתובת אחת - מגוון מוצרים ושרותים שמותאמים באופן ייחודי לצרכיו של כל לקוח והתאמה לסביבת העבודה שלו, ונחשבים למתקדמים מסוגם באיכות, בעמידות וביעילות.

 

תהליך ייצור ייחודי - תכנון מדויק של המוצר המוגמר והצגתו ללקוח עוד לפני תחילת הייצור, מעניק ללקוח שליטה מלאה על התוצר הסופי כבר בשלב התכנון. 

 

אספקת פתרונות מעבדה איכותיים - שביעות הרצון הגבוהה של לקוחותינו מושגת בזכות שילוב הניסיון הרב שלנו, ושיתוף פעולה עם החברות המובילות בעולם לייצור פתרונות מעבדה:   B-Safety, Carlos Arboles, E.H.Price, Antec, Wobatech, Schneider, TRESPA , ו-ASECOS

 
 אבטחת איכות חסרת פשרות חברת מינץ פועלת לפי תקנים מקומיים ובינלאומיים מחמירים.
 
 תקן ISO 9001:2015 - תקן בינלאומי המגדיר דרישות לניהול מערכת איכות. עמידה בתקן זה מבטיחה שאנחנו במינץ מספקים לכם את האיכות הגבוהה ביותר ופועלים כל העת לשיפור מתמיד.

תקנים לבדיקת בטיחות מנדפים - התקן הישראלי, התקן האירופאי והתקן האמריקאי שמים דגש על בטיחות המשתמש באמצעות ביצוע בדיקות מיוחדות. מידע נוסף על תקנים.

 

 רוצים ליצור סביבת עבודה אסתטית בטוחה ויעילה? כל פתרונות המעבדה, כולל מנדפים, נמצאים בכתובת אחת - אצלנו במינץ.

צרו עימנו קשר ונתאים לכם פתרון ייחודי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

הון אנושי מנוסה ומיומן - צוות מיומן ומיכון מתוחכם יוציאו לפועל את הדרישות שלכם בדיוק מרבי. לצד כל אלו יעמוד לרשותכם מנהל פרויקט שילווה אתכם לכל אורך שלבי הפרויקט. מידע נוסף על ההון האנושי