שיתופי פעולה

שיתופי הפעולה האיכותיים של מינץ ריהוט למעבדות

 אנחנו בחברת Mintz Lab systems קשובים לצורך שלכם לקבל את פתרונות המעבדה האיכותיים ביותר. לכן, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות לייצור פתרונות למעבדה - המובילות בתחומן בעולם. שיתוף פעולה זה מתבצע במספר רמות: החל מאספקת חומרי גלם לשימוש ייצור עצמי, עובר במוצרים כמו משטחים קרמיים לפי הזמנה אישית ועד ליבוא בלעדי של מוצרים כמו ארונות בטיחות. מה זה אומר מבחינתכם? שיתוף פעולה עם החברות המובילות בתחומן מניב עבורכם פתרון כולל, מתקדם ואמין במקום אחד.

 

TRESPA - משטחי HPL איכותיים

 

חברת TRESPA מתמחה בייצור לוחות TOP LAB המשמשים כמשטחים בעמדות עבודה ומתאימים לרוב השימושים במעבדה. במסגרת שיתוף פעולה אדוק בין החברות מספקת חברת TRESPA תמיכה והדרכה לפי הצורך.

פרטים נוספים אודות TRESPA ניתן למצוא באתר החברה - www.trespa.com

 

 
 

ASECOS - ארונות בטיחות למעבדה

 
חברת asecos הוקמה בשנת 1994 והיא החברה הגדולה באירופה במכירת ארונות בטיחות ועומדת בחזית המהפכה הבטיחותית במעבדות.

החברה מתמחה בפיתוח וייצור ארונות בטיחות אשר בידודם ואיטומם מאפשרים לשמור על הדלקים והגזים המאוחסנים בתוכם מפני התלקחות בשריפה.

בנוסף לעובדה שחברת asecos מובילה בבטיחות ועומדת בתקנים המחמירים ביותר, לארונות יש מגוון רחב של אביזרים שהופכים אותם גם לנוחים מאד למשתמש.
דגמי הארונות נבדקים ע"י מכון בדיקה בלתי תלוי GS ועומדים בתקנים אירופאים ואמריקאים.
 
פרטים נוספים אודות ארונות הבטיחות ניתן למצוא באתר החברה www.asecos.com    
או מעבר ישיר לקטלוג OnLine  
 

Wobatech

 
במשך 30 שנה, חברת Wobatech מפתחת ומעצימה את יכולותיה ופורטפוליו של המוצריה . התהליך זה מתבסס על הטכנולוגיה חדשנית ופרופילי האלומיניום שפותחו ע" Wobatech .
 
חברה מפתחת , מייצרת ומתקינה מערכת משולבת במלואה את התשתיות חשמל, מיזוג אוויר וריהוט. 
בפתרונותיה, חברת Wobatech  מייצרת קונספט אישי ופתרון גמיש עבור לקוחותינו. החברה ממוקמת בוולראו - שוויץ, טטנאנג - גרמניה ובארה"ב.
 
מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים הכי גבוהים בנוסף, הם ניתנים לשימוש חוזר או למחזור. חברת Wobatech שותפה באגודת – EGNATON האירופית לטכנולוגיות מעבדה בנות קיימא.
 

 אתר החברה

 

B-Safety

 
 
B-SAFETY (גרמניה) היא אחת היצרניות המובילות באירופה של מקלחות עיניים ומקלחות בטיחות! החברה מתמקדת בייצור מקלחות עיניים, מקלחות עיניים/פנים, מקלחות בטיחות לגוף ושילובי מקלחות בטיחות בתקני האיכות הגבוהים ביותר. מקלחות העיניים ומקלחות החירום של B-Safety מספקות את הבטיחות הדרושה לעסק שלך ומספקות עזרה אמינה בהגנה על העובדים שלך מפני פציעות חמורות. B-SAFETY מבטיחה לכם עמידה בתקני בטיחות חיוניים.
 
המוצרים של החברה משמשים לא רק במעבדות ובתעשייה, אלא גם במגזרים רבים אחרים. משטיפות העיניים האיכותיות ומקלחות החירום מבית B-SAFETY מבטיחות עזרה ראשונה במקרה של התזה בשוגג או שפיכת כימיקלים. מקלחות עיניים B-SAFETY הן גם הבחירה הנכונה לעזרה ראשונה במקום העבודה במקרה של כוויות או חלקיקי לכלוך הנכנסים לעין.
מאז שנת  1985,  B-SAFETY ידועה באיכות הגבוהה של מוצריה ובעמידה קפדנית בתקנים ובתקנות אירופאיות ובינלאומיות. 
 
 

Carlos Arboles

carlos 
 
מאז 1929 חב' Carlos Arboles (ספרד) מייצרת ברזים מסוגים שונים, אנו מתמחים כיום בשני קווי מוצרים:
מקלחות חירום ושטיפות עיניים
ברזי מעבדה
מפעל החברה ממוקם בברסלנה . מוצריה של החברה משווקים  ב-70 מדינות העולם. 
 
 

Antec  מבית E.H Price  (קנדה)

  
 
 
מאז 2011, Antec Controls יוצרת ומשווקת פתרונות בקרת זרימת אוויר בעלי ביצועים גבוהים עבור חללים קריטיים בתחום מעבדות, תעשיות שונות ובריאות.
מטרת החברה -  לחדש מוצרים ושירותים המבטיחים את בטיחותם של עובדים, מטפלים, חוקרים ומטופלים הנמצאים בסביבות שבהן הם נמצאים.
באמצעות בקרה וניטור מדויקים של זרימת האוויר, Antec מבטיחה שחללים קריטיים יישארו בלחץ תקין וישמרו על בטיחות הנמצאים במתחם. 
 

צרו עימנו קשר ונספק לכם את פתרונות הריהוט למעבדה המתקדמים בעולם.