אסקוס – פתרונות בטיחות ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה

 חברת אסקוס (Asecos), חברה גרמנית, המתמחה בייצור ארונות בטיחות, נחשבת לחברה המובילה בתחומה שהיתה הראשונה לזהות את הצורך בארונות בטיחות בתקן 90 דקות. מוצרי אסקוס ישראל, המשווקים כיום בארץ בלעדית על ידי חברת מינץ ריהוט בע"מ, מביאים איתם איכות ללא פשרות והתאמה מלאה לצרכי הבטיחות של המעבדה. בזכות ארונות הבטיחות של אסקוס יכולים עובדי המעבדה והשוהים בה ליהנות ממרחב עבודה בטוח ומפתרונות של אחסון, המיועדים לחומרים דליקים ורעילים מסוגים שונים.

 

מובילים את התקינה קדימה

הארונות של אסקוס נבנים בהתאם לתקנים האירופאיים, הנחשבים למחמירים ביותר ומובילים את התקינה העולמית בנושא הטיפול בבטיחות אחסון חומרים דליקים. הארונות מאפשרים להפחית את הסיכון לתאונות ומאפשרים אחסון הולם ונאות בחומרים עצמם. בזכות המרחב הבטיחותי שמציעים ארונות אלה, אפשר לתת חופש וגמישות בתנאי העבודה של המעבדה עם חומרים הנחשבים מסוכנים ולהימנע מנזקים של ממש, לרבות איבוד חיי אדם.

ארונות הבטיחות מהווים חלופה תקנית לחדרי הבטיחות המרכזיים שאינם נוחים לעבודה שוטפת ודורשים פתרונות תשתית מיוחדים. ארונות הבטיחות של אסקוס מהווים פתרון בידוד זהה לחדר בטיחות, הם נגישים מאד לעובדים במקום וגם נוחים לשימוש. הם מגיעים במידות שונות ואפשר לאחסן בכל אחד מהם סוג אחר של חומרים דליקים או חומרים מסוכנים שונים. גוף הארון מורכב מחומר מיוחד תלת שכבתי המפריש לחות כאשר נחשף לטמפרטורות גבוהות, בנוסף קיים חומר מבודד האוטם את חריצי הארון בצורה מוחלטת. כך מתאפשרת הגנה מלאה על החומרים המאוחסנים בו, על כלל התכולה שבארון. מעבר לכך, יכולים העובדים, במקרה של שריפה, לעזוב את המקום במהירות לפני שהבעירה יוצאת מכלל שליטה.

 
 

זקוקים לארונות בטיחות באיכות גבוהה? חברת Mintz – Lab Systems היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. אנחנו היבואנים הבלעדיים של ארונות הבטיחות של אסקוס ישראל, העומדים בתקנים המחמירים ביותר. לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, התקשרו ל – 08-9303666