על החומרים השונים שניתן לאחסן בארונות לדליקים

 
ארונות, המשמשים לאחסון חומרים דליקים, נמצאים לרוב במעבדות ושטחי ייצור והם נותנים פתרון חשוב לשמירה על סביבת עבודה בטוחה. ארונות אלה מפרידים למעשה את החומרים הדליקים מהסביבה הקרובה ומחומרים אחרים ועוזרים למנוע התלקחות, שריפות ואפילו פיצוצים של חומרים דליקים. ארונות לדליקים מגיעים במגוון מידות, צבעים והתאמות לשימושים שונים. ניתן לאבזרם באופן ספציפי תוך התייחסות לצרכי הבטיחות של החומרים המאוחסנים בם.
 

התאמה מדויקת לחומרים שונים

ארון לדליקים יכול לאחסן סוגים שונים של חומרים דליקים, כאלה המשמשים לעיתים כחלק חשוב ויומיומי בעבודתן של מעבדות רבות. הארונות מיובאים מגרמניה ונבנים לפי תקן אירופאי מחמיר במיוחד. ישנם ארונות המתאימים לאחסון של חומרים כימיקלים שונים, אחרים משמשים לגלילי גז או נוזלים דליקים מסוגים שונים. ארונות המיועדים לאחסון חומרים כמו חומרי חמצון, חומצות, בסיסים או קורוזיביים אגרסיביים יהיו מצופים פוליפרופילן בחלקם הפנימי ויבנו ללא מתכות כדי למנוע פגיעה בארון. למעשה, בכל מקום, ולא רק במעבדות, היכן שמעוניינים לאחסן חומרים דליקים מסוגים שונים, ארונות אלה יכולים לספק את המענה המתאים.


דגמים המותאמים לצרכי המעבדה

היתרון העצום של הארונות הוא העובדה שהם מספקים מענה אחסון בטוח לחומרים השונים. האופן שבו הם בנויים וגם הגימור המיוחד שלהם מגן על עובדי המקום ועל המרחב כולו מפני אותם חומרים מסוכנים ועוזר במניעת סכנות ואסונות. מכיוון שמשתמשים במעבדות בחומרים דליקים מסוגים שונים או בכימיקלים למיניהם הנחשבים לרעילים מאד. החשיבות של אחסון גמיש עם בטיחות גבוהה במיוחד, פתרון בהתאמה מלאה, היא רבה מאד. לכן, לרוב פונים לחברות המתמחות בתכנון, בעיצוב ובייצור ארונות המתאימים לחומרים דליקים, על מנת ליהנות ממענה מושלם, המספק את רמת הבטיחות הנדרשת וגם את הנוחות שבה מעוניינים.
 
 
 
רוצים לשלב במעבדה שלכם ארונות מיוחדים לצורך אחסון חומרים דליקים מסוגים שונים? חברת Mintz – Lab Systems היא הכתובת המתאימה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בתכנון, בעיצוב ובייצור פתרונות ריהוט בהתאמה מלאה ובייבוא ארונות לחומרים דליקים, המיועדים לסביבת המעבדה. לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, התקשרו ל – 08-9303666