לעצב נכון וזהיר

 
מעבדה מהווה מרחב מיוחד, השונה במהותו מכל מקום אחר. עליה להיות סטרילית לרוב ולשמש את עובדי המקום כהלכה. עליה לספק את רמת הבטיחות הנאותה כדי למנוע נזקים חמורים וסכנות לא רצויות ולהוות מקום מתאים לחומרים מסוגים שונים, שלעיתים נחשבים לרעילים ובמקרים מסוימים גם למסוכנים. ארונות כימיקליים הם אחד הרהיטים הנפוצים כיום ואפשר למצוא אותם במעבדות רבות. בארונות מאוחסנים החומרים הכימיקליים השונים, בהם משתמשים העובדים ביום יום או במקרים מיוחדים בהם עליהם לבחון את החומר ולהשתמש בו לצורך מחקרם.


להתאים את הארון למקום

עיצוב ארון כימיקלים מצריך התייחסות לפרמטרים רבים. עליו להיות זמין ונגיש לעובדים הנעזרים בחומרים שבו אך במקביל גם לעמוד בקריטריונים מחמירים. מכיוון שמדובר בכימיקלים, בחומרים מסוכנים ורעילים לרוב, על הארון להיות אטום במידה מספקת, אך גם כזה שניתן לפתוח ולסגור אותו בקלות. הוא יכול להיות גבוה או נמוך, ניתן לשלב בו מגירות אם רוצים או אך ורק דלתות וחשוב שישתלב כהלכה בסביבה שבה הוא נמצא ולצד הרהיטים והאלמנטים האחרים. ניתן כיום לעצב ארונות למעבדות בהתאמה מלאה, תוך התייחסות לכלל צרכיהם של העובדים בה. בין אם זה ארון בטיחות לכימיקלים המשמשים את העובדים באופן תדיר ובין אם לכימיקלים בהם משתמשים בתדירות רחוקה, ארון שימושי, נוח לתפעול וגם אסתטי הוא בדיוק מה שצריכה כל מעבדה.
 


 

להתייחס לצרכים השונים

העוסקים בתחום נדרשים להבין היטב את צרכיו המיוחדים של המקום ולקחת בחשבון גם את צרכי העובדים. ארון הכימיקלים, שלא כמו ארונות אחרים, משמש לאחסון של חומרים מיוחדים בעלי מאפיינים השונים ממאפייניהם של החומרים והאלמנטים האחרים, וככזה עליו לספק מענה מדויק להם. מסיבה זו בדיוק, כאשר מעוניינים בארון למעבדה, ארון לאחסון חומרים כימיקלים מסוגים שונים, חשוב לפנות אך ורק למומחים.
מחפשים כתובת מקצועית, מנוסה ומיומנת שתעצב עבורכם ארונות מאיכות גבוהה, התואמים לצרכיה של המעבדה? חברת Mintz – Lab Systems היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בתכנון, בעיצוב ובייצור פתרונות ריהוט בהתאמה מלאה לסביבת המעבדה. לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, התקשרו ל – 08-9303666