על ארונות בטיחות בתקן האירופאי - ASECOS

למה לבחור בארונות הבטיחות של חברת Asecos?

ארונות בטיחות מתוצרת חברת Asecos מציעים מספר יתרונות יחסיים חשובים ביותר:

השיקול שלכם...

הפתרון שלנו...

 בטיחות בשעת חירום

 בשעת שריפה ארונות הבטיחות הייעודים של חברת Asecos מעכבים למשך 90   דקות בערת החומרים המאוחסנים. מאפיין זה מאפשר לצוות המעבדה להתפנות   בבטחה מהמקום, מאפשר לצוות ההצלה לפעול בביטחון ובהתאם לתנאים, ייתכן   שניתן יהיה לכבות את השריפה ולמזער את הנזק.

 בידוד מירבי

חומרים מסוכנים הם לרוב גם חומרים דליקים המתלקחים מעצמם ללא אש בטמפרטורות מסוימות. באמצעות חומרי בידוד ייחודים והמבנה של דפנות הארון, שומרים ארונות הבטיחות של חברת Asecos על טמפרטורה פנימית המתאימה לחומרים המסוכנים המאוחסנים בהם: טמפרטורה נמוכה מ-200 מעלות צלזיוס במקרה של אחסון נוזלים או נמוכה מ-70 מעלות צלזיוס במקרה של אחסון גזים.

 אחסון גזים

ניתן להפוך את ארונות הבטיחות של חברת Asecos לארונות מנודפים באמצעות מערכת שאיבה השואבת גזים שמתנדפים בזמן אחסונם. מערכת זו אינה פוגעת ברמת הבטיחות של ארון האחסון, שכן בשעת שריפה מנותקת המערכת מהארון באופן אוטומטי.

 גודל, נפח, מבנה

בזכות מגוון המוצרים הרחב ויכולת התאמה פנימית מודולרית באמצעות מגירות, מדפים וחוצצים, ניתן לאחסון בארונות הבטיחות של חברת Asecos כמויות גדולות במיוחד של חומרים. המגוון הגדול מאפשר התאמת הריהוט הנדרש לתנאי המקום הקיים במעבדה.

 חיסכון

בזכות מגוון המוצרים הרחב ואפשרויות ההתאמה הפנימית, ניתן לחסוך במספר ארונות הבטיחות הנדרשים לאחסון החומרים המסוכנים במעבדה.

 מנגנונים חכמים

בארונות הבטיחות של חברת Asecos ניתן להתקין מנגנונים חכמים כגון דלתות ומגירות שנסגרות באופן אוטומטי גם במצב רגיל ולא רק בשעת שריפה.