מנדף כימי PAL

מנדף כימי

ניסיון של 50 שנות ייצור מנדפים מאפשר לנו להציע ללקוח את המנדף המתאים ביותר למעבדה שלו וביחד להרכיב לפי הצרכים והמידות של המעבדה.

ייעודו של המנדף

חלל עבודה שנעשה בו בכימיקלים, חלקיקי אבקות, וחומרים נדיפים, מהווה סכנה לעובד בו.
המנדף מסלק מהחלל את אותם חלקיקים מסוכנים לבריאות ומשאיר את האוויר נקי ובטוח לנשימה.
בנוסף, המצאות של חלקיקים או חומרים בחלל שמתקיים בו ניסוי או תהליך ייצור עלול לפגום באיכות המוצר או בתוצאות הניסוי ולגרום להפסדים כלכליים ובזבוז של שעות עבודה ומחקר רבות.

איך זה קורה?

מנדף כימי, באמצעות ווקום שיוצר המפוח שמותקן בו, שואב אויר מחלל החדר לתוך מערכת הסינון.
מערכת הסינון מנפה מהאוויר את החלקיקים או החומרים המסוכנים ומזרימה אוויר נקי בחזרה לאחר הסינון.

מנדף PAL

בזכות מחקר ושיפור שנעשים לאורך שנים במנדף זה ניתן לבחור מתוך מגוון מוצע את החומרים שמהם יבנה התא.
ניתן לבחור גם את החומר שממנו יבנה משטח העבודה.
הבחירה כפופה לחומרים שהמעבדה משתמשת בהם, אורך החיים שנדרש מהמנדף, משקל הנשיאה שנדרש מהתחנה ועוד.
המנדף מותאם לחלל במעבדה ויכול לכלול שטח אחסון, מגירות ומדפים לפי הצורך.

המנדפים הכימיים מתוצרת מינץ, מיוצרים תחת תקני בטיחות בינלאומיים מחמירים ותוך מטרה לספק מוצר בטוח, המבצע נידוף יעיל של חומרים מסוכנים ובעל תכונות ארגונומיות לשמירה על בריאותו לאורך זמן.

מנדף כימי מהווה את אחת מתחנות העבודה העיקריות במעבדה. ייחודה של כל מעבדה דורש התאמה של המנדף לתהליכים המבוצעים בה ולשיטות העבודה הנהוגות, תוך הבטחת רמת מיגון ובטיחות מרביים.

חברת מינץ מייצרת מינדפים כימיים על פי דרישות וצרכי הלקוחות, ומספקת יתרונות רבים הנובעים מניסיון של 50 שנות ייצור למעבדות, ומשימוש בטכנולוגיות הפיתוח והייצור הטובות מסוגן.

מנדף כימי - בטיחות

עבור כל המינדפים הכימיים המיוצרים במינץ בטיחות העבודה עומדת בראש סדר העדיפויות. המינדפים  עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר - האירופאי, האמריקאי והישראלי.לרשותכם מגוון ארונות בטיחות לכימיקלים.

תצורה אווירודינאמית שפותחה על ידי מינץ מאפשרת נידוף יעיל של חומרים מסוכנים אל מחוץ לשטח המעבדה. איכות ייצור גבוהה וחומרים איכותיים מבטיחים כי העובדים ימשיכו ליהנות מסביבת עבודה בטוחה ואמינה לאורך שנים.

מנדף כימי - נוחות ויעילות בעבודה 

מינץ שמה דגש רב על נוחות בסביבת העבודה כדי לאפשר עבודה יעילה לאורך זמן רב. כל המנדפים מאופיינים במבנה ארגונומי המאפשר עבודה נוחה בעמידה או בישיבה לאורך זמן.

התאמה לצרכי המעבדה

 

כל המנדפים בחברת מינץ מיוצרים בהתאמה אישית ומלאה לצרכי הלקוח, ומתוכננים על מנת להתאים לסביבת העבודה הקיימת במעבדה. ההתאמה האישית באה לידי ביטוי ביצירת גישה נוחה לתשתיות, דוגמת צנרת וחשמל, המאפשרת גם גישה קלה לתחזוקה של המנדפים.

 
מידעון PAL 202 להורדה 

 

 

 

מנדף עם דלתות הזזה

מנדף כימי תא כפול

דגש רב הושם על שימוש בחומרים הטובים ביותר לכל משטח במינדף הכימי, על מיקום מדויק של ידיות, נקודות אחיזה , חלל אחסון ועוד.

המינדפים בנויים בצורה מודולארית ההופכת את התאמתם לצרכי הלקוח ואת התחזוקה שלהם לקלה ומהירה.

מנדף כימי BENCH נמוך להכנסת ציוד גדול וגבוה למנדף

מנדף כימי רצפתי WalkIn