מנדף WALK-IN דלתות הזזה

מינדף WALK-IN או בשמו העברי מנדף הליכה, הנו מנדף כימי המיועד לעבודה עם ציוד במידות גדולות, ריאקטורים גדולים, תנורים, מכונות מילוי ואריזה תעשייתיות, ועוד מגוון מכונות שגודלן מצריך מקום רב.

המינדף מאפשר לסביבות עבודה אלה פינוי יעיל של אדים רעילים ואוורור תקין. גודל המנדף מאפשר הכנסה של מספר מכונות בו זמנית כך שכל הציוד ממוקם בתוך תא המנדף.

 

יעילות עבודת המנדף

 

כל מינדף של מינץ מיוצר במיוחד בהתאם לצרכי הלקוח, כדי להבטיח סביבת עבודה נוחה, יעילה ובטוחה. ההתאמה האישית מבטיחה חיבור נוח לתשתיות הקיימות במעבדה או במפעל, ויחד עם דופן כפולה מובטחת העברה נקיה ובטוחה של התשתיות .

תהליכי הייצור והתכנון של המינדף מאפשרים לבצע התאמה מדויקת מבחינת גודל, חלוקת תאים, וסגירת פתח תא המינדף - דלתות הזזה, דלתות הרמוניקה או כנף.

מומחי מינץ מבצעים את תכנון המינדף,  בשיתוף הלקוח ועל בסיס הידע העצום שנצבר בחברה לאורך 50 שנות התמחות בציוד וריהוט מעבדות.

 

מינץ - איכות של יותר מ 50 שנות ניסיון

 

בעבודה עם ציוד גדול ישנה חשיבות כפולה ומכופלת לאיכות החומרים ולייצור קפדני. אלה מבטיחים  מוצר מעולה שיעמוד בעומסי העבודה לאורך שנים, ומעל לכל את הרמה הגבוה ביותר של בטיחות.

 


עבודה עם תקנים

 

מינץ מחויבת לעמידה בתקנים המחמירים ביותר כדי להבטיח איכות המנדפים וביטחון הלקוחות, מינץ אימצה את:

- תקן ISO 9001:2008 - המעיד על יכולת הארגון  לספק מוצר או שירות באופן עקבי ע''י תכנון, בקרה וקיום תהליכי שיפור מתמיד.

- תקן ישראלי ת"י 1839 לבטיחות במעבדות - מנדפים. זהו תרגום של התקן האוסטרלי משנת 1992, בתוספת עדכונים המתווספים עם הזמן כדי להתאימו להתפתחויות הטכנולוגיות.

- תקן אירופאי : EN BS 14175  - מאגד בתוכו תקנים של מספר מדינות אירופאיות, דוגמת אנגליה, גרמניה, צרפת והולנד לכדי תקן אחד מקיף לבטיחות מנדפים. התקן  נעשה שימוש ברחבי אירופה, שם דגש על בטיחות המשתמש במנדף, באמצעות מדידת פרמטרים שונים בחדר בדיקה מיוחד