לתכנן נכון את המעבדה

במעבדות מבצעים עבודות מסוגים שונים ולרוב באים במגע עם חומרים, שבחלקם נחשבים למסוכנים וגם לדליקים. לא משנה מהי עבודתה העיקרית של המעבדה ובאילו מחקרים עליה להתמקד, ישנה חשיבות רבה מאד לאחסונם של כלל החומרים שבה כהלכה. מעבדה כימית זקוקה לפתרונות אחסון ברמה גבוהה, הנדרשים לעמוד בתקנים בינלאומיים מחמירים במיוחד. בכל מעבדת כימיה ניתן למצוא כיום ארונות המיועדים לחומרים דליקים, מנדפים ואלמנטים נוספים העוזרים לשמור הן על החלל שבתוכה ובעיקר – על העובדים בה.


הגדרת הצרכים

תכנון נכון של מעבדת כימייה מתחיל בהתייחסות ובהגדרת הצרכים השונים, הרלוונטיים לאופי העבודה שבה ולעובדים. כאשר מתכננים למעבדה רהיטים ואלמנטים אחרים לצרכי אחסון, למשל, יש לקחת בחשבון את גודלה של המעבדה, את השטח הכולל שלה, את סוג העבודה שמתבצעת בה וגם את התפקידים השונים שמבצעים העובדים בה. על כל אחד מהאלמנטים שבחלל להיות נגיש מספיק לכלל העובדים ובמקביל להציע גם את רמת הבטיחות הנדרשת. מכיוון שמאוחסנים במעבדה חומרים כימיים רעילים לרוב, חומרים דליקים ומסוכנים פעמים רבות, חשוב שהם יאוחסנו בתוך פתרונות אחסון המגנים עליהם וגם על הסביבה.


שילוב נכון בין האלמנטים השונים

חברת מינץ מתמחה בעיצוב, תכנון ובייצור ארונות למעבדות, מנדפים ופתרונות נוספים, המתאימים למעבדות. אנו שמים דגש רב מאד על איכות המוצר, על חומרי הגלם ועל מידת התאמתו המדויקת לצרכים הקיימים. בין אם העבודה בתוך המעבדה נעשית לאורך כל שעות היממה ובין אם לעיתים רחוקות, עליה להיות מרחב נוח, בטוח ונעים לכל העובדים. שילוב נכון של ארונות, שולחנות וגם מנדפים בתוך המעבדה מבטיח את כל זה והוא זה היוצר את המרחב הנכון והמתאים.
מחפשים כתובת מקצועית, מנוסה ומיומנת שתוכל לתכנן ולייצר עבורכם אלמנטים שונים, שיעזרו לכם בעבודה היום יומית שבמעבדה? איכות ומחירים נוחים הם פרמטרים שחשובים לכם?
 
 
 
חברת Mintz – Lab Systems היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בתכנון, בעיצוב ובייצור פתרונות ריהוט בהתאמה מלאה, לרבות מנדפים, המיועדים לסביבת המעבדה. לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, התקשרו ל – 08-9303666