על הבטיחות הנדרשת במעבדה

המעבדה היא סביבת עבודה מאתגרת ביותר לתחום הבטיחות מעצם חשיפת העובדים השוהים בה לחומרים רעילים ו/או חומרים דליקים המסכנים את סביבתם. עבודה זהירה והתנהלות נכונה במעבדה היא מחויבת המציאות וכך גם שילובם של אלמנטים שונים, המתאימים לסביבת עבודה מיוחדת כזו. בין אם אלה ארונות לחומרים דליקים או מסוכנים, שולחנות מעבדה ואפילו מנדפים, על כל אחד מהם לעמוד בסטנדרטיים גבוהים ובתקני בטיחות מקומיים או בינלאומיים מחמירים.


התאמה בין הריהוט למעבדה

במעבדות אפשר למצוא כיום סוגים רבים מאד של חומרים: חומרים כימיים מסוגים שונים, חומצות, בסיסים וחומרים נוספים המוגדרים כרעילים או מסוכנים. לכל חומר הרכב אחר והתנהגות אחרת בבואו עם חומרים אחרים. שימוש בארונות, המפרידים בין החומרים ואף מונעים התלקחות ושריפות, היא דרך נכונה לשמור על סביבה בטוחה יותר וכן שילוב של שולחן מעבדה טוב עם משטח עבודה איכותי ונגיש שעליו יכולים העובדים לבצע את עבודתם השוטפת. עמדת עבודה מותאמת עם משטח עשוי חומר אטום שאינו סופח חומרים ביולוגיים או כימיים, תאפשר להם לבצע את העבודה היום יומית בצורה שקולה ומבוקרת ואף תעזור במניעת אסונות מסכני חיים.


יצירת סביבת עבודה מתאימה

כאשר משלבים במעבדה רהיטים שונים, כמו ארונות וגם שולחן מעבדה, ישנה חשיבות רבה מאד בהתייחסות למידת התאמתו של אותו רהיט לצרכי העובדים ולחלל המעבדה. מעבר לביגוד המיוחד שאותו לובשים העובדים במעבדה ולהפרדה הברורה שבין החומרים השונים, על כלל הרהיטים והאלמנטים שבמקום להתאים באופן מדויק לתנאי העבודה במקום. אנחנו במינץ, מתמחים בעיצוב, תכנון ובייצור של עמדות עבודה, מנדפים וריהוט למעבדות. אנחנו יודעים להתאים את סביבת העבודה שלכם לצרכים השונים ולספק את המענה המושלם העומד בכל הקריטריונים הנדרשים.
 
 
 
חשוב לכם לשמור על סביבת עבודה בטוחה ונוחה? זקוקים לרהיטים למעבדה, כמו שולחנות, ארונות ואלמנטים נוספים שיעזרו לכם ליצור את הסביבה הרצויה הזו? חברת Mintz – Lab Systems היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה בתכנון, בעיצוב ובייצור פתרונות ריהוט איכותיים בהתאמה מלאה המיועדים לסביבת המעבדה. לסקירת כלל השירותים המוצעים על ידי החברה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, התקשרו ל – 08-9303666