תכנון, עיצוב וייצור פתרונות ריהוט מתקדמים לסביבת המעבדה

לצפייה ותכנון >
אנחנו במינץ ריהוט מתמחים בתכנון, עיצוב וייצור פתרונות ריהוט ואספקת ציודים נלווים המתקדמים לסביבת המעבדות בהתאמה אישית לכל הלקוח.
חברת מינץ, בעלת ניסיון רב שנים , מובילה את תחום פיתוח וייצור מנדפים כימיים בארץ.
איך אנחנו עושים זאת? באו לגלות כיצד הניסיון רב והיתרונות שלנו יכולים לשרת אותם.
 
 

מוצרים, טכנולוגיה ותכנון באמצעות ידע וניסיון.

מעבדות מחקר, פיתוח או הוראה – למעשה כל מעבדה והתכנון שלה. כדי לייצר עבורכם פתרון מושלם מותאם אישית , אנו נקיים עמכם או נציגתכם פגישת היכרות שמטרתה להבין את הערכים שלכם, במהלכה נבצע סיור באולם התצוגה שלנו שיאפשר לכם להיחשף לראיונות, טכנולוגיות חומרים אפשריים וגם למוצרים נלווים. אנו נעמוד לרשותכם לאורך כל התהליך העבודה, כי שיתוף פעולה הדוק עמכם ועם האדריכלים, המתכננים והיועצים מטעמכם הוא שמביא לשביעות רצונכם. בנוסף לפתרונות ריהוט ומנדפים אנו נשמח לעזור לכם גם בבחירה והתאמת ציוד מעבדתי נלווה, כגון: מערות תקרה משולבות, מערכות בקרה זרימת אוויר, ארונות בטיחות, ברזי מעבדה , משטיפות עניים, מקלחונים חירום ועוד מוצרים מהפורטפוליו הבלעדי שלנו.
 
מטרותינו – פתרונות רבים, כתובת אחד.
הענקת מגוון רב של מוצרים ושירותים שמותאמים באופן ייחודי לצרכיו של כל לקוח והתאמה לסביבת העבודה שלו, ונחשבים ומתקדמים מסוגם באיכות, עמידות ויעילות. תהליך ייצור ייחודי שלנו – תכנון מדויק של המוצר המוגמר והצגתו ללקוח עוד לפני תחילת הייצור, מעניק ללקוח שליטה מלאה על התוצר הסופי כבר בשלב התכנון.
 
אספקת מגוון פתרונות מעבדה איכותיים – שביעות הרצון הגבוהה של לקוחותינו מושג בזכות שילוב הניסיון הרב שלנו, ושיתוף פעולה עם החברות המובילות בעולם לייצור פתרונות מעבדה, כגון:E.H. Price, Antec, Asecos, Calrlos Arboles, B-Safety, Wobatech, Trespa ועוד רבים אחרים.
 
אבטחת איכות חסרת פשרות – חברת מינץ פועלת לפי התקנים מחמירים של ישראל וגם תקנים בינלאומיים.
 
לצפייה ותכנון >